خدمات سیب وب

راه اندازی تجارت الکترونیکی

تا چند سال آینده فقط دو نوع کسب و کار باقی خواهد ماند: کسب و کارهای اینترنتی و کسب و کارهای شکست خورده.اگر شما هم میخواهید جایگاه شغلی خود را در بستر اینترنت فراهم کنید تیم سیب وب به شما کمک میکند با راه اندازی تجارتت الکترونیکی شما حضوری با شکوه در این عرصه داشته باشید.

هویت بصری

همانطور که میدانیم هر سازمان و مجموعه ای دارای هدف و همچنین هویت و شخصیت است.هویت بصری مجموعه عناصر برندینگ سازمان است که نشان دهنده هویت و شخصیت خود به مخاطب است از این رو بسیار حائز اهمیت میباشد.

دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ یا بازاریابی دیجیتال  به مجموعه فعالیتهایی گفته میشود که برای بازاریابی محصولات یا خدمات در بستر دیجیتال مثل بستر اینترنت، وب، موبایل و دیگر  ابزارهای الکترونیکی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

زیر مجموعه خدمات

طراحی وب سایت

طراحی و راه اندازی وب سایت تکه گمشده موفقیت شما در دنیای امروز و پله ترقی همه کسب و کارها.

اگر بخواهید از ورطه تجارت عقب نمانید و حتی از رقبای خود پیشی بگیرید میتوانید وارد تجارت الکترونیک شوید و باید به شما بگوییم اولین قدم برای این پیشرفت طراحی وبسایت شما است.

موشن گرافی

موشن گرافی متحرک سازی گرافیکی محتوا و پیام شما به صورتی کاملا ساده و شفاف که درک و به یاد ماندن آن برای مخاطب راحتتر و جذابتر باشد، که به ماندگار شدن پیغام مورد نظرتان در ذهن مشتریان می انجامد. و معمولا به خاطر استفاده از تصاویر گرافیکی متحرکت و صدا، طرفداران زیادی دارد.

لوگو

لوگو و یک دنیا حرف، لوگو و هویت شما و خلاصه ی کلیت محصول و خدمت شما.پشت پرده ای عظیم نهفته در یک نشان تجاری در ظاهر کوچک.لوگو میتواند شما را تا اوج ببرد اگر در انتخاب آن تخصص و دقت لازم را به کار بگیرید.

سئو یا بهینه سازی

و اما کسب  اولین رتبه ها در گوگل یکی از جنجالیترین تمایلات در دنیای وب که در نتیجه بهینه سازی یا سئو و حرکت بر اساس اصول صحیح و حرفه ای بدست می آید.تلاش بر سر دیده شدن.البته طبیعی هم هست، چرا که دیده نشدن در این تجارتهای الکترونیکی مساوی است با عدم موفقیت.

آنالیز وضعیت کسب و کار

برای موفق شدن و همچنین موفق ماندن نیاز به آنالیز وضعیت خود و رقبا دارید.به این معنی که در بازار جهانی و ایران در این لحظه دارای چه جایگاهی هستید و نسبت به رقیبان خود در چه وضعیتی قرار دارید.ناگفته پیداست که این اطلاعات چه کمک بزرگی به تعیین برنامه ها و نحوه پیشرفت کسب و کار الکترونیکی شما خواهد کرد.

برند سازی

کسب جایگاه یا برند شدن در ذهن مخاطب آرزوی هر مدیری است اما با وجود رقبا به روشهای قدیمی قابل وصول نمیباشد و نیازمند مجموعه عملیات هوشمندانه با برنامه ریزی و خلاقیت خاصی است.

تولید محتوا

میگفتند “محتوا پادشاه است” اما این جمله تغییر کرده در واقع ارتقا یافته به “محتوا پادشاهی میکند”.به نظرم همین یک جمله به تنهایی اهمیت نقش تولید محتوای صحیح و اصولی در موفقیت یک کسب و کار الکترونیکی را نشان میدهد.

طراحی ست اداری

اگر به ست اداری فقط به چشم  مجموعه ای کاغذ نگاه کنید باید بگوییم شما بعد روانشناسی ماجرا را نادیده گرفته اید.ست اداری از لحاظ طرح و نقش و رنگ نشان دهنده هویت و شخصیت سازمان شما میباشد از این جهت در درجه بالای اهمیت قرار دارد و دقت و خلاقیت و تخصص زیادی میطلبد.

طراحی کاراکتر و شعار تبلیغاتی

کاراکتر و شعار شما ماموریت سنگینی از طرف شما به دوش دارد، قرار است رابطه ای نامرئی و صمیمی بین شما و مخاطبتان برقرار کنند.اگر در این راستا هوشمندانه قدم برداشته شود موفقیت بزرگی رقم خواهد خورد.

با ما در تماس باشید

تیم سیب وب ارائه دهنده خدمات در زمینه طراحی وبسایت، سئو وبسایت، طراحیهای گرافیکی.

 به سیب وب اعتماد دارند

عنوان

عنوان

عنوان

فهرست