درباره ما

تولد سیب

تولد ما

سیب وب در ابتدا کار خود را با دو نفر، با شعار ” ماموریت ما، اتصال با دنیا ” آغاز کرد.

با گسترش تعداد مشتریان و افزایش تعهدات لازم شد تا سیب وب نیز بزرگتر شود و افراد خوش فکر و خوش ذوق در زمینه های مختلف (سئو کار، محتوا نویس، برنامه نویس، ایده پرداز،پشتیبان فنی،طراحان و ….) به این گروه ملحق شدند.

و هم اکنون تیم سیب وب پیشرفتش را مدیون اعتماد مشتریان خود است و آموخته است که حیات چرخه اش از مشتری تا مشتری است و اصل شفافیت یعنی چیزی که جامعه بشری بیشتر از هر چیز دیگری به آن نیاز دارد را سرلوحه کار خود کرده است.

افتخارات ما

افتخارات سیب وب

در مورد افتخارات سیبی با وجود افتخار همکاری با بیش از 30 شرکت معتبر در زمینه طراحی وبسایت و راه اندازی تجارت الکترونیک، نمیخواهیم وارد مباحث تندیسی و لوحی شویم بلکه میخواهیم بیان کنیم که از افتخارات سیب این است که همیشه سعی گردیده از اصل عشق و حیات در کار پیروی شود و به این تربیت کیفیت زیبایی در پس زمینه کسب و کارهای مشتریان کاشته شود زیرا معتقدیم اگر اولین آجر شروع کار مشتری، با دستان این تیم پایه گذاری میشود عشق به کار در این مرحله  از ملزومات ادامه کار بهتری برای مشتری خواهد بود.

فلسفه نام

فلسفه نام سیب وب

با مطالعه نحوه کار سیستمهای کامپیوتری و برنامه نویسی در پشت پرده تکنولوژی ها بخصوص تکنولوژِی های دیجیتالی به این موضوع برمیخوریم که کلیه این سیستمها از قوانین و مکانیزمهای جهان هستی و به خصوص نحوه عملکرد مغز و ذهن انسان تبعیت کرده است. در این بین ما نیز گریزی بر مقوله داستان خلقت انسان زدیم و با این فکر که سیب اول ما را به این جهان آورد و هم اکنون  در این جهان پنجره دیگری به سمت دنیای مجازی گشوده شده و ما مشتاقانه وارد این فضای مجازی شده ایم در واقع ما سیب دیگر را هم چشیده ایم.(:

این چنین سیب وب متولد گردید و ما از  آلودگان عشق سیبی هستیم.

شعار ما

ماموریت ما، اتصال با دنیا

سیب وب یک تیم تشکیل شده از بهترین متخصصین، کارشناسان و طراحان خلاق در زمینه راه اندازی کسب و کار الکترونیکی است که راه ارتباط شغل شما با دنیا را برای شما فراهم میکند.

با تیم سیب وب آشنا شدید.میخواهید همراه تیم ما وارد اتصال با دنیا شوید؟

فهرست